تجزیه و تحلیل آماری

در خصوص فعالیت‌های قرآنی.
چگونگی جمع آوری اطلاعات
برای دستیابی به نظرات نمونه تحقیق و همچنین امکانات محدود محقق، بهترین روش برای جمع آوری این اطلاعات، استفاده از پرسشنامه محقق ساخته می‌باشد. برای شش سؤال موجود، که هر کدام پنج متغیر داشته‌اند، پرسشنامه سی سؤالی طراحی و بین اعضای نمونه توزیع گردید.
روش تحقیق

با توجه به موضوع و هدف تحقیق و بر اساس موارد موجود در کتب روش تحقیق، روش این تحقیق پیمایشی می‌باشد.
روش تجزیه و تحلیل داده‌ها
برای تجزیه و تحلیل آماری یافته‌های خام تحقیق از میانگین و آزمون t استفاده گردید. این امر به دلیل تأیید یا رد فرضیه صفر در هر فرضیه و قدرت بالای این آزمون آماری در انجام چنین کاری صورت گرفته است.

جامعه آماری
جامعه آماری پژوهش فرهنگیان شهرستان نجف آباد می‌باشند. اعضای جامعه در این تحقیق طبق اطلاعات موجود در آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد، 3000 نفر می‌باشد، که تعداد آن‌ها به تفکیک متغیرهای موجود در جدول زیر آمده است:

جدول 1: افراد جامعه بر حسب متغیرهای موجود
جنسیت تعداد
مرد 1400
زن 1600

دانلود پایان نامه
اینجا فقط تکه های از پایان نامه به صورت رندم (تصادفی) درج می شود که هنگام انتقال از فایل ورد ممکن است باعث به هم ریختگی شود و یا عکس ها ، نمودار ها و جداول درج نشوندبرای دانلود متن کامل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروژه ، پروپوزال ،سمینار مقطع کارشناسی ، ارشد و دکتری در موضوعات مختلف با فرمت ورد می توانید به سایت  40y.ir  مراجعه نمایید.
رشته حقوق همه گرایش ها : عمومی ، جزا و جرم شناسی ، بین الملل،خصوصی…

در این سایت مجموعه بسیار بزرگی از مقالات و پایان نامه ها با منابع و ماخذ کامل درج شده که قسمتی از آنها به صورت رایگان و بقیه برای فروش و دانلود درج شده اند

مقطع تحصیلی تعداد
ابتدایی 440
راهنمایی 1250

متوسطه 1310
مدرک تحصیلی تعداد
دیپلم 60
فوق دیپلم 630
لیسانس و بالاتر 2310
مدت سابقه کار تعداد
کمتر از10سال 330
20-10 سال 1290
بیشتر از 20سال 1380
محل تدریس تعداد
روستا 540
شهر 2460

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *